Akustik Yalıtım Bantları

3.000,00 6.000,00  + KDV

Temizle

Ek bilgi

Ek bilgi

Renk

Siyah

Ağırlık

0.10 Kg / Adet

Menşei

Türkiye

Kalınlık

100 mm, 50 mm, 75 mm

Boyutlar

6 mm x 50 mm x 15 mt rulo

Yoğunluk

70 kg / m³

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 paketde 10 adet var

Galeri

Galeri

Data Sheet

Data Sheet

Uygulamalar

Uygulamalar

Ürün Detayı

Ürün Detayı

Ses Yalıtım Bantları : Elastomerik kauçuk sünger köpüğünden üretilen bir tarafı kendinden yapışkanlı, bandlı olan ses izolasyon bandları tüm akustik izolasyon detaylarında tamamlayıcı ürün olarak kullanılmaktadır. Akustik yalıtım bantları alçıpan profillerinin yüzeye temas eden kısmına uygulanarak iki nesne arasındaki iletkenliği ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Akustik ses yalıtımı ve emilimine ihtiyaç duyulan tüm ses izolasyonlarında ses kesici ve emici elastomerik kendinden yapışkanlı band olarak kullanılmaktadır. Ses yalıtımında ve izolasyonunda etkin olarak kullanılır.

Ses Yalıtım Bantları  Ölçüleri : 50 mm ( 5 cm ) – 70 mm ( 7 cm ) – 100 mm ( 10 cm ) eninde ve 15 mt uzunlukta , boyunda üretilir

Ses Yalıtım Bantları Paket İçeriği : Yapışkanlı bant süngerler 24 adet paket  ( 360 mt ) olarak satılmaktadır. 1 Paket 24 Adet Satılır.

Ses Yalıtım Bantları  Renk çeşitleri : Siyah ( koyu andezit gri ) standart olarak satılır.

Ses Yalıtım Bantları  Kullanım Alanları :  Alçıpan bölme duvar profil arkalarına, ses geçiş kaybı için titreşim giderici olur.

Ses Yalıtım Bantları  Üretim Kalınlık : Standart 3 mm , 6 mm ve 10 mm kalınlıktadır. Özel kalınlık üretim mümkündür.

Ses Yalıtım Bantları  Yanmazlık : Alev almaz/ yanmazlık özelliği yoktur. Opsiyoneldir.

Ses Yalıtım Bantları  Yoğunluk : 15 ile 25 Kg / m³. Maksimum emilim için yüksek densite.

Ürün Montajı

Ürün Montajı

Ürün Kesitleri

Ürün Kesitleri

Ürün Çeşitleri

Ürün Çeşitleri

Ürün Paketleri

Ürün Paketleri

Yalıtım bantları 5 cm – 7 cm – 10 cm x 15 mt rulolar halinde olup, paketlerinde 10 rulo ürün bulunmaktadır. Standart olarak 50 mm ve 70 mm ile 100 mm olarak perakende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Ürün Güvenliği

Ürün Güvenliği

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Ses Yalıtım Bantları : Akustik ses yalıtımı ve emilim’ine ihtiyaç duyulan tüm ses izolasyonlarında ses kesici ve ses emici elastomerik kendinden yapışkanlı band olarak kullanılmaktadır. Kenar bandları olarak bilinen elastomerik kauçuk bantlar ses izolasyonunun kenar aksesuarlarındandır. Ses izolasyon bantları fiyatları için firma fiyat listemize bakabilirsiniz. Özellikle alçıpan galvaniz veya metal profillerin yüzeye temasını kesmek ve ses geçiş kaybı sağlamak için kullanılır.

Ürün Görselleri

Ürün Görselleri

Uygulama Galeri

Uygulama Galeri

Kullanım Alanları

Kullanım Alanları

Ürün Sertifikaları

Ürün Sertifikaları

Uygulama Alanları

Uygulama Alanları

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Akustik Yalıtım Bantları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir