Ses İzolasyon Bantları

3.000,00 6.000,00  + KDV

Temizle

Ek bilgi

Ek bilgi

Renk

Siyah

Ağırlık

0.10 Kg / Adet

Menşei

Türkiye

Kalınlık

100 mm, 50 mm, 75 mm

Boyutlar

6 mm x 50 mm x 15 mt rulo

Yoğunluk

70 kg / m³

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 paketde 10 adet var

Galeri

Galeri

Data Sheet

Data Sheet

Uygulamalar

Uygulamalar

Ürün Detayı

Ürün Detayı

Ses İzolasyon Bantları :  Kauçuk bantlar, ağ takviyeli ( örgülü ) cam ipliği takviye edilmiş akrilik esaslı yapışkan film laminasyonuna sahip niteliği ile alçıpan uygulamalarında ses yalıtım bandı olarak, mekanik tesisatlarda ve büyük ölçekli yalıtım uygulamalarında tamamlayıcı bant olarak kullanılır. Akustik ses yalıtımı ve emilimine ihtiyaç duyulan tüm ses izolasyonlarında ses kesici ve emici elastomerik kendinden yapışkanlı band olarak kullanılmaktadır. Ses yalıtımında ve izolasyonunda etkin olarak kullanılır. Özellikle alçıpan galvaniz veya metal profillerin yüzeye temasını kesmek ve ses geçiş kaybı sağlamak için kullanılır. Sertifikalara sahip sertifikalar sitemizde yer almaktadır.

Ses İzolasyon Bantları  Ölçüleri : 50 mm ( 5 cm ) – 70 mm ( 7 cm ) – 100 mm ( 10 cm ) eninde ve 15 mt uzunlukta , boyunda üretilir

Ses İzolasyon Bantları Paket İçeriği : Yapışkanlı bant süngerler 24 adet paket  ( 360 mt ) olarak satılmaktadır. 1 Paket 24 Adet Satılır.

Ses İzolasyon Bantları   Renk çeşitleri : Siyah ( koyu andezit gri ) standart olarak satılır.

Ses İzolasyon Bantları  Kullanım Alanları :  Alçıpan bölme duvar profil arkalarına, ses geçiş kaybı için titreşim giderici olur.

Ses İzolasyon Bantları  Üretim Kalınlık : Standart 3 mm , 6 mm ve 10 mm kalınlıktadır. Özel kalınlık üretim mümkündür.

Ses İzolasyon Bantları Yoğunluk : 15 ile 25 Kg / m³. Maksimum emilim için yüksek densite.

Not : 30 mm olan ürün 25 – 30 mm arasıdır, 40 mm ise 35 – 40 mm arası toleranslı kalınlıklardadır.

Ürün Montajı

Ürün Montajı

Ürün Kesitleri

Ürün Kesitleri

Ürün Çeşitleri

Ürün Çeşitleri

Ürün Paketleri

Ürün Paketleri

Ses izolasyon bantları 5 cm – 7 cm – 10 cm x 15 mt rulolar halinde olup, paketlerinde 10 rulo ürün bulunmaktadır. Standart olarak 50 mm ve 70 mm ile 100 mm olarak perakende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Ürün Güvenliği

Ürün Güvenliği

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Ses İzolasyon Bantları : Elastomerik kauçuk sünger köpüğünden üretilen bir tarafı kendinden yapışkanlı, bandlı olan ses izolasyon bandları tüm akustik izolasyon detaylarında tamamlayıcı ürün olarak kullanılmaktadır. Akustik yalıtım bantları alçıpan profillerinin yüzeye temas eden kısmına uygulanarak iki nesne arasındaki iletkenliği ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Akustik ses yalıtımı ve emilimine ihtiyaç duyulan tüm ses izolasyonlarında ses kesici ve emici elastomerik kendinden yapışkanlı band olarak kullanılmaktadır. Ses yalıtımında ve izolasyonunda etkin olarak kullanılır. Ses yalıtımında ve izolasyonunda etkin olarak kullanılır.

Ürün Görselleri

Ürün Görselleri

Uygulama Galeri

Uygulama Galeri

Kullanım Alanları

Kullanım Alanları

Ürün Sertifikaları

Ürün Sertifikaları

Uygulama Alanları

Uygulama Alanları

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ses İzolasyon Bantları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir