Akustik Sünger Yapıştırıcısı

1.500,00  + KDV

1000 adet stokta

Ek bilgi

Ek bilgi

Ağırlık

15 kg / Adet

Menşei

Türkiye

Boyutlar

35 cm x 24 cm x 24 cm

Yoğunluk

150 kg M³

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 paketde 1 adet var

Galeri

Galeri

Ürün Detayı

Ürün Detayı

Kontak Sünger Yapıştırıcıları : Universal kontak sünger yapıştırıcıları son derece kuvvetli ve etkili ürünlerdir. Kullanımı da oldukça kolaydır. Yapıştırıcı tek yüzeye püskürtülür birkaç dakika kuruma zamanı bitiminde, yapıştırılacak parçalar birleştirilir, yüzeyler çok emici ise yapıştırıcı iki kat sürülebilir. Solvent bazlı kontak yapıştırıcılar, son derece etkili yapışma mukavemeti sağlayan bu yapıştırıcılar ses yalıtım sektörünün yanı sıra mobilya ve döşeme sanayide de sıkça kullanılmaktadır. Oldukça kuvvetli olan bu akustik yapıştırıcılar, ses kesen süngerlerin arkasına sürülüp uygulamak istediğiniz alana kolayca yapıştırmanızı sağlar. Buharı teneffüs edilmemeli, direk ele ve göze gelmemeli yapıştırıcı havalandırmalı ortamda kullanılmalıdır. Yapıştırıcı tek yüzeye 3-4 bar hava basıncı ile tek yada çift yüzeye ince film olarak uygulanır

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Ambalaj Ölçüleri : 35 cm x 24 cm x 24 cm teneke ölçüleri ( 15 kg teneke için )

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Ürün Sarfiyatı  :  1 kg yapıştırıcı takribi 3 m² sünger yapıştırır. ( 1 Teneke 15 kg yapıştırıcı 40 m² ile 50 m² alan yapar )

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Ambalaj İçeriği : 3 kg – 15 kg – 225 kg ( galon – teneke – varil net ölçülerdir. )

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Yapıştırıcısı  Renk çeşitleri : Şeffaf / Kırmızı veya  Bal Rengi . Ürün renksizdir.

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Kullanım Alanları :  tavan duvar ve zemin  tüm süngerlerin ve yalıtım malzemelerinin montajında, yapıştırılmasında.

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Açık Kalma Zamanı Üretim : 20 sn -15 dakika ( ortam sıcaklığına bağlı olarak değişkenlik gösterir )

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Yanmazlık : Alev almaz /  yanmazlık özelliği vardır. Hava alan mekanlarda kullanınız.

Kontak Sünger Yapıştırıcıları  Depolama :  Açılmamış orjinal ambalajında 20ºC sıcaklıkta 1 yıl süreyle saklanabilir.

Uygulamalar

Uygulamalar

Ürün Montajı

Ürün Montajı

Ürün Kesitleri

Ürün Kesitleri

Ürün Çeşitleri

Ürün Çeşitleri

Ürün Paketleri

Ürün Paketleri

Akustik ürünümüz adet teneke kutu halinde olup, paketlerinde 1 adet ürün bulunmaktadır. Standart olarak 3 kg ve 15 kg olarak parekende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kg ve ebatlardada üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Ürün Güvenliği

Ürün Güvenliği

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Akustik Sünger Yapıştırıcısı : Tüm sünger çeşitlerinde en etkili mukavemet sağlayan üstün bir tutkaldır. En çok tavsiye edilendir. Universal kontak sünger yapıştırıcıları son derece kuvvetli ve etkili ürünlerdir. Kullanımı da oldukça kolaydır. Yapıştırıcı tek yüzeye püskürtülür birkaç dakika kuruma zamanı bitiminde, yapıştırılacak parçalar birleştirilir, yüzeyler çok emici ise yapıştırıcı iki kat sürülebilir. Solvent bazlı kontak yapıştırıcılar, son derece etkili yapışma mukavemeti sağlayan bu yapıştırıcılar ses yalıtım sektörünün yanı sıra mobilya ve döşeme sanayide de sıkça kullanılmaktadır. Oldukça kuvvetli olan bu akustik yapıştırıcılar, ses kesen süngerlerin arkasına sürülüp uygulamak istediğiniz alana kolayca yapıştırmanızı sağlar.

Ürün Görselleri

Ürün Görselleri

Kullanım Alanları

Kullanım Alanları

Ürün Sertifikaları

Ürün Sertifikaları

Uygulama Alanları

Uygulama Alanları

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Akustik Sünger Yapıştırıcısı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir