Bağımsız Ofis Bölümleri

300.000,00  + KDV

Temizle

Ek bilgi

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Bordo, Gri, Kahverengi, Kırmızı, Mavi, Mor, Siyah, Turkuaz, Turuncu, Yeşil

Ağırlık

150 kg / adet

Menşei

Türkiye

Boyutlar

120 CM X 330 CM X 130 CM

Yoğunluk

20-25 kg M3

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 paketde 1 adet var

Galeri

Galeri

Projeler

Projeler

Ürün Detayı

Ürün Detayı

Bağımsız Ofis Bölümleri:  20 dB ile 66 dB arasında ses yalıtımına sahip olarak üretilmektedir. Office meeting room, aksesuar ve renk vede iç dış akustik kaplama panelleri zevkinize özel olarak üretmekteyiz. Akustik lamine cam ile sessizliği artırılmış ve iç yüzeyi akustik kumaş kaplı paneller ile kaplanan iç mekanı rengarenk zevkinize özel tasarlanmakta olup, şık ve dekoratif tasarımı ile ofislerinizde daha çok sakinliği isteyeceğiniz yenilikçi ürünlerdendir. İçerisinden kullanılan aksesuar ve elektronik aksamlar tamamen size özel üretilmektedir. Teknik şartnamelere uygundur.

Bağımsız Ofis Bölümleri Opsiyon : Modele bağlı tekli yada çiftli kapılı olarak üretilmektedir.

Bağımsız Ofis Bölümleri İç Ölçü : Model klasik iç ölçü 300 cm x 260 x 230 cm civarıdır.

Bağımsız Ofis Bölümleri Dış Ölçü : Tekli model dıştan dışa ölçüsü 350 cm x 310 cm x 240 cm dir.

Bağımsız Ofis Bölümleri Kullanım Alanları : Ofis , işyeri ve call center, ihtiyaç duyulan hemen hemen her alanda kullanılır.

Bağımsız Ofis Bölümleri Detay : Kumaş kaplı akustik paneller farklı geometrik şekillerde ve kalınlıklarda kombine üretilebilmektedir.

Bağımsız Ofis Bölümleri İçerik : Kullanılan metaryaller, su kontrası, mdf, çelik ankaraj, camyünü veya yanmaz akustik sünger gibi b1 yanmazlık formunda kumaş kaplamalardır.

Bağımsız Ofis Bölümleri Yalıtım : 95 kg / m3 yoğunlukta taşyünü levha & akustik camyünü levha veya 30 – 60 Dns Akustik sünger.

Bağımsız Ofis Bölümleri Aksesuarlar : Masa, koltuk, sehpa veya diğer aksesuarlar isteğe bağlı olarak opsiyon olarak üretilmektedir.

Ürün İçeriği

Ürün İçeriği

Renk Kombini

Renk Kombini

Modellerimiz

Modellerimiz

Ürün Çeşitleri

Ürün Çeşitleri

Ürün Paketleri

Ürün Paketleri

Bağımsız ofis bölümleri, paketlerinde 1 adet ürün bulunmaktadır. Standart olarak bu şekilde perakende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Ürün Güvenliği

Ürün Güvenliği

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Bağımsız Ofis Bölümleri : Akustik ofis odaları, hemen her geometrik şekil ve dizaynlarda vede özel teknik şartnamelere uygun olarak, 20 dB ile 66 dB arasında ses yalıtımına sahip olarak üretilmektedir. Office meeting room, aksesuar ve renk vede iç dış akustik kaplama panelleri zevkinize özel olarak üretmekteyiz. Akustik lamine cam ile sessizliği artırılmış ve iç yüzeyi akustik kumaş kaplı paneller ile kaplanan iç mekanı rengarenk zevkinize özel tasarlanmakta olup, şık ve dekoratif tasarımı ile ofislerinizde daha çok sakinliği isteyeceğiniz yenilikçi ürünlerdendir.

Ürün Görselleri

Ürün Görselleri

Uygulama Galeri

Uygulama Galeri

Kullanım Alanları

Kullanım Alanları

Ürün Sertifikaları

Ürün Sertifikaları

Uygulama Alanları

Uygulama Alanları

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bağımsız Ofis Bölümleri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir