Geniemat Akustik Şilte

1.500,00 15.000,00  + KDV

Temizle

Ek bilgi

Ek bilgi

Menşei

Kanada

Kalınlık

1 mm, 10 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm

Boyutlar

100 cm x 10 mt

Yoğunluk

700 – 950 kg / m³

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 pakette 10 m² var

Galeri

Galeri

Data Sheet

Data Sheet

Sbr Kauçuk

Sbr Kauçuk

Ürün Detayı

Ürün Detayı

Geniemat : Geniemat akustik ses ürünleri yumurta sünger görünümüne sahip olarakta sizlere temin edilebilmektedir. Kauçuk ve mantar oranı kullanım yerine ve ihtiyaca göre ayarlanabilmektedir. Makine zeminlerinde akustik anti vibrasyon ped olarakta kullanılmaktadır. GenieMat , doğrudan sert yüzey zemin kaplamaları altında ve beton ve ahşap konstrüksiyonda kullanılan, %94 geri dönüştürülmüş kauçuk içeriğinden yapılmış, düz, esnek, azaltılmış bir ses iletim paspasıdır. Çok aileli konutlarda, yüksek artışlarda veya ticari binalarda üstün ses kontrolü gerektiğinde kullanılır ve seramik karo, porselen ve taşı alt tabaka çatlaklarından korur. Kiremit, taş, ahşap ve vinil zemin kaplamaları gibi doğrudan yapıştırılmış zemin kaplamaları için tasarlanmıştır.  GenieClip RST , Sound Isolation Clip , GenieClip LB , Sound Isolation Bracket , GenieClip Mount , Resilient Sound Isolation for Heavy Mounting , GenieMat RST , Sound Control Underlayment , GenieMat FF , Floating Floors , GenieMat FIS , Flanking Isolation Pad , GenieMat TMIP , Treadmill Isolation Pads , GenieMat FIT , Fitness Flooring , GenieMat FAS , GenieMat FASHM , GenieMat PMI , GenieMat xFIT.

Geniemat Ebatları : 100 cm – 120 cm – 150 cm ( EN )      |     7,5 mt –   10 mt. ( BOY / UZUNLUK )

Geniemat Paket Miktarı : Rulolar minimum 10 mt / m² olarak satılır.

Geniemat Renkleri : Siyah  standart olarak satılır, renkli granül karışık üretimi mümkündür.

Geniemat Kullanım Alanları : Zemin titreşim darbe & gürültü kontrolü ses izolasyonlarında.

Geniemat ( Granül Kauçuk Rulo )  Opsiyonlar : Farklı kalınlık ve boyutlarda özel olarakta üretilir. Standart olarak 4 mm 5 mm 6 mm 8 mm Kalınlık.

Geniemat ( Granül Kauçuk Rulo )  Yanmazlık : Alev geciktirici özelliktedir.

Geniemat ( Granül Kauçuk Rulo )  Yoğunluk : 750 Kg / M³ vede her yoğunlukta  üretebilmekteyiz.

Uygulamalar

Uygulamalar

Projelerimiz

Projelerimiz

Ürün Montajı

Ürün Montajı

Ürün Kesitleri

Ürün Kesitleri

Ürün Çeşitleri

Ürün Çeşitleri

Ürün Paketleri

Ürün Paketleri

Geniemat ürünler 130 cm x 32 MT rulo halinde olup, paketlerinde 40 m² ürün bulunmaktadır. Yada plaka olarak dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlardada üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Ürün Güvenliği

Ürün Güvenliği

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Ürün Modelleri

Ürün Modelleri

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Geniemat Akustik Şilte : Geniemat akustik ses yalıtım ürünleri gürültü ve titreşim yalıtımında, şap altı, parke altı, döşeme altı ses izolasyonu ve ses yalıtımında kullanılan kauçuk levhalardır. Geniemat akustik ses ürünleri yumurta sünger görünümüne sahip olarakta sizlere temin edilebilmektedir. Kauçuk ve mantar oranı kullanım yerine ve ihtiyaca göre ayarlanabilmektedir. Makine zeminlerinde akustik anti vibrasyon ped olarakta kullanılmaktadır. GenieMat , doğrudan sert yüzey zemin kaplamaları altında ve beton ve ahşap konstrüksiyonda kullanılan, %94 geri dönüştürülmüş kauçuk içeriğinden yapılmış, düz, esnek, azaltılmış bir ses iletim paspasıdır. Çok aileli konutlarda, yüksek artışlarda veya ticari binalarda üstün ses kontrolü gerektiğinde kullanılır ve seramik karo, porselen ve taşı alt tabaka çatlaklarından korur. GenieClip RST , Sound Isolation Clip , GenieClip LB , Sound Isolation Bracket , GenieClip Mount , Resilient Sound Isolation for Heavy Mounting , GenieMat RST , Sound Control Underlayment , GenieMat FF , Floating Floors , GenieMat FIS , Flanking Isolation Pad , GenieMat TMIP , Treadmill Isolation Pads , GenieMat FIT , Fitness Flooring , GenieMat FAS , GenieMat FASHM , GenieMat PMI , GenieMat xFIT .

Ürün Görselleri

Ürün Görselleri

Uygulama Galeri

Uygulama Galeri

Zemin Kesitleri

Zemin Kesitleri

Kullanım Alanları

Kullanım Alanları

Ürün Sertifikaları

Ürün Sertifikaları

Uygulama Alanları

Uygulama Alanları

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Geniemat Akustik Şilte” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir