Trk Roller Tech

6.000,00 12.000,00  + KDV

Temizle

Ek bilgi

Ek bilgi

Renk

Siyah

Ağırlık

15 kg / Adet

Menşei

Türkiye

Kalınlık

10 mm, 4 mm, 5 mm, 8 mm

Boyutlar

100 cm x 10 mt

Yoğunluk

700 – 950 kg / m³

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 pakette 10 m² var

Galeri

Galeri

Data Sheet

Data Sheet

Sbr Kauçuk

Sbr Kauçuk

Ürün Detayı

Ürün Detayı

Trk Roller Tech : Sbr granül kauçuk parçalarından üretilen geri dönüşüm malzemesidir. Makine zeminlerinde akustik anti vibrasyon ped olarakta kullanılmaktadır. Halı, Parke, seramik ve daha birçok zemin kaplama malzemesinin altına yürüme kaynaklı ayak sesini önleme amacı ile kullanılmaktadır. Kullanılan hammadde % 100 SBR geri dönüşüm granüldür. hidrolojik çevrimi düzenlerler ve Amazonia, Borneo ve Afrika savan gibi bölgelerle eşit düzeyde biyolojik çeşitliliği arttırırlar.  Uygulanan alandaki istenmeyen sesleri en az seviyeye indirger. Mantar hasadı mantar meşe ormanlarının canlılığını sağlar ve binlerce insanın çölleşmeye yatkın bölgelerde yaşamaya ve çalışmaya devam etmesini sağlar.

Trk Roller Tech ( Granül Kauçuk Rulo )  Ebatları : 100 cm – 120 cm – 150 cm ( EN )      |     7,5 mt –   10 mt. ( BOY / UZUNLUK )

Trk Roller Tech ( Granül Kauçuk Rulo )  Paket Miktarı : Rulolar minimum 10 mt / m² olarak satılır.

Trk Roller Tech ( Granül Kauçuk Rulo )  Renkleri : Siyah  standart olarak satılır, renkli granül karışık üretimi mümkündür.

Trk Roller Tech ( Granül Kauçuk Rulo )  Kullanım Alanları : Zemin titreşim darbe & gürültü kontrolü ses izolasyonlarında.

Trk Roller Tech ( Granül Kauçuk Rulo )  Opsiyonlar : Farklı kalınlık ve boyutlarda özel olarakta üretilir. Standart olarak 4 mm 5 mm 6 mm 8 mm Kalınlık.

Trk Roller Tech ( Granül Kauçuk Rulo )  Yanmazlık : Alev geciktirici özelliktedir.

Trk Roller Tech ( Granül Kauçuk Rulo )  Yoğunluk : 750 Kg / M³ vede her yoğunlukta  üretebilmekteyiz.

Uygulamalar

Uygulamalar

Projelerimiz

Projelerimiz

Ürün Montajı

Ürün Montajı

Ürün Kesitleri

Ürün Kesitleri

Ürün Çeşitleri

Ürün Çeşitleri

Ürün Paketleri

Ürün Paketleri

Trk roller tech ürünler 130 cm x 32 MT rulo halinde olup, paketlerinde 40 m² ürün bulunmaktadır. Yada plaka olarak dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlardada üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Ürün Güvenliği

Ürün Güvenliği

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Ürün Modelleri

Ürün Modelleri

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Trk Roller TechKauçuk Şilte zemin gürültü ve titreşim yalıtımlarında, şap altı, parke altı, döşeme altı ses izolasyonu ve ses yalıtımında kullanılan kauçuk levhalardır. Yürüme kaynaklı ayak sesini önleme amacı ile kullanılmaktadır. Kauçuk ve mantar oranı kullanım yerine ve ihtiyaca göre ayarlanabilmektedir.  Sbr granül kauçuk parçalarından üretilen geri dönüşüm malzemesidir. Makine zeminlerinde akustik anti vibrasyon ped olarakta kullanılmaktadır. Halı, Parke, seramik ve daha birçok zemin kaplama malzemesinin altına yürüme kaynaklı ayak sesini önleme amacı ile kullanılmaktadır.

Ürün Görselleri

Ürün Görselleri

Uygulama Galeri

Uygulama Galeri

Zemin Kesitleri

Zemin Kesitleri

Kullanım Alanları

Kullanım Alanları

Ürün Sertifikaları

Ürün Sertifikaları

Uygulama Alanları

Uygulama Alanları

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Trk Roller Tech” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir